Vítejte v oddělení pro základní školy.

Zde najdete nabídku knih, nejen pro Vaše prvňáčky, ale i k odměňování žáků, nebo doplnění Vaši knihovny. Cenově zvýhodněná nabídka platí do vyprodání zásob.
     Dostupnost jednotlivých titulů zjistíte označením ikony "skladem"  Při označení obrázku, nebo názvu knihy  Vás odkaz navede na detail, kde najdete veškeré informace.
     V některých přÍpadech nabízíme 
možnost prolistovat celou knihu (on-line listování v knize).


 OBJEDNÁVEJTE :     - online v níže uvedené nabídce 
                                     - telefonicky ihned na čísle 724 969 437 PLATBA: Objednané knihy se nehradí dopředu. Možnost volby mezi DOBÍRKOU (platba hotově České poště při přebírání zásilky),
                 nebo 
BANKOVNÍM PŘEVODEM (fakturu s měsíční splatnosti najdete v zásilce s knihami). Jen pro organizace MŠ, ZŠ, KNIHOVNY, apod...


(NABÍDKA knižní odměny pro  žáky NÍŽE)

ČTEME ČESKÉ AUTORY - PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ
           
                                                                                   
DOPORUČUJEME :  novinka

Zuzana Pospíšilová, Zdeňka Študlarová:  nová kniha z oblíbené řady "první čtení s úkoly" od  autorky pro děti Zuzany Pospíšilové.
Vesele a poučné příběhy prvňáčku doplněny milými obrázky přední české výtvarnice Zdeňky Študlarové.

Kniha je vhodná pro předškoláky k příležitost rozloučení s Vaši mateřskou školou


Malí školáci   první čtení s úkoly, velká písmena, 

199Kč   78    (cena jen pro školy, nyní v dostatečném množství)

   Čtení by pro děti nemělo být nudnou povinností, ale báječnou zábavou. 
 
Kniha Malí školáci nabízí začínajícím čtenářům krátké, úsměvné, ale i poučné příhody ze školního prostředí, které je dětem blízké. Prvňáčci z této knížky se učí nejen číst, psát a počítat, ale získají i nové kamarády, se kterými zažijí spoustu legrace Pokud se chcete dozvědět, jak vypadají strašidla z 1. C, jak to bylo se začarovanou aktovkou nebo kdo spáchal velkou písmenkovou loupež, pusťte se do čtení
Za každým příběhem najdete úkoly nejen k procvičení porozumění textu, ale i k upevnění dalších školních dovedností.

Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 64 stran 

on-line listování v knize   (po načtení listování kliknutím na šipku obracíte stránky)   OBJEDNAT


DOPORUČUJEME :  novinka

Zuzana Pospíšilová, Antonín Šplíchal:  nová kniha z oblíbené řady "první čtení s úkoly" od známé autorky pro děti Zuzany Pospíšilové.
Prázdninová dobrodružství předškoláků, kteří se těší do školy jsou doplněny ilustracemi předního českého výtvarníka Antonína Šplíchala.

Kniha je vhodná pro předškoláky k příležitost rozloučení s Vaši mateřskou školou


Prázdniny s kouzelnou aktovkou   první čtení s úkoly, velká písmena, 

199Kč   75    (cena jen pro školy, nyní v dostatečném množství)

   Filip i jeho sestřenice Terezka se moc těší do školy. Terezka dostala aktovku k narozeninám už na začátku prázdnin,ale Filip na tu svou teprve čeká. Když spolu děti tráví prázdniny u babičky a u dědy, podaří se jim na půdě objevit starou zaprášenou aktovku. Filip si ji půjčí, aby si mohl spolu s Terezkou hrát na školu. Brzy oba zjistí, že to není jen tak obyčejná aktovka. Každý den v ní najdou něco, co se jim náramně hodí pro jejich prázdninová dobrodružství. Pokud vás zajímá, co všechno Filip s Terezkou v kouzelné aktovce našli, hned se pusťte do čtení! Za každým příběhem vás čekají úkoly. Při jejich plnění si procvičíte nejen čtení, ale i paměť a postřeh.

Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 80 stran 

on-line listování v knize   (po načtení listování kliknutím na šipku obracíte stránky)   OBJEDNAT
 DOPORUČUJEME : 

Zuzana Pospíšilová, Antonín Šplíchal:  další kniha z oblíbené řady "první čtení s úkoly" od známé autorky pro děti
Zuzany Pospíšilové. Veselé příběhy prvňáčků  jsou doprovázeny krásnými ilustracemi předního českého výtvarníka Antonína Šplíchala.
Kniha je vhodná pro předškoláky k příležitost rozloučení s Vaši mateřskou školou.


 Hurá do školy ...příběhy z první třídy

189Kč   75    (cena jen pro školy, nyní v dostatečném množství)

     Některým dětem se do školy nechce, protože se jim zdá, že je tam nuda. Myslí si, že se žáci ve škole učí jen psát, číst  a počítat a na nic jiného jim nezbývá čas.  A obzvlášť v první třídě. Tak to ale rozhodně není.Ve škole si můžete najít skvělé kamarády a zažít spoustu zajímavého. Nejen přímo ve školní budově, ale i mimo ni. Třeba cestou do školy, na výletech, při návštěvě divadla nebo na dopravním hřišti. Nevěříte? Tak neváhejte a pusťte se do čtení. Za každým příběhem na vás čekají úkoly a písmenkové luštění. Při plnění úkolů si procvičíte nejen čtení, ale i paměť a postřeh. Pro krátké texty a větší písmena je kniha vhodná pro začínající čtenáře.

Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 64 stran 

                                                         
on-line listování v knize  prohlédněte si knihu (kliknutím v pravém rohu obracíte stránky)    OBJEDNAT
 


DOPORUČUJEME : 

Zuzana Pospíšilová, Antonín Šplíchal:  oblíbená autorka věnující se téměř výhradně původní tvorbě je jednou z nejaktivnějších autorek píšících pro děti. Veselé a poučné příběhy dětí, které odcházejí ze školky do první třídy jsou doprovázeny kouzelnými ilustracemi předního českého výtvarníka Antonína Šplíchala. Kniha je vhodná pro předškoláky k příležitost rozloučení s Vaši mateřskou školou.


 Příhody veselých prvňáčků   

199Kč   75    (cena jen pro školy, nyní v dostatečném množství)

     Adam půjde po prázdninách do školy. Zatím neví, co ho tam čeká, a tak se sice těší, ale taky má trochu strach. Hlavně proto, že netuší, jestli si ve škole najde nějaké kamarády. Jeho obavy se ale brzy rozplynou. O prázdninách se do jejich domu přistěhuje Lucka, se kterou se hned skamarádí. Navíc se ve škole sejdou ve stejné třídě, a tak spolu stráví spoustu času a zažijí mnohá dobrodružství. Dokonce získají i čtyřnohého kamaráda. Jakého? To už neprozradíme.
   S chutí se pusťte do čtení!
 Všechna dobrodružství totiž můžete při čtení zažívat spolu s Adamem a Luckou, kteří vás postupně provedou od školky po celou první třídu. Pro krátké texty a velká písmena lze knihu doporučit začínajícím čtenářům. Při plnění úkolů si procvičí nejen čtení, ale i paměť a postřeh
.

Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 80 stran 
                                                         
on-line listování v knize  prohlédněte si knihu (kliknutím v pravém rohu obracíte stránky)    OBJEDNAT

DOPORUČUJEME :                               

Jindřich Balík, Antonín Šplíchal:  další kniha Jindřicha Balíka vhodná pro předškoláky k příležitosti rozloučení s MŠ. Vtipné a poučné příběhy o zvířátkách s kouzelnými obrázky Antonína Šplíchala, jednoho s předních současných ilustrátoru pro děti.


Jak myška učila zvířátka číst  veselé pohádky se zvířátky   

 179Kč  69    (cena jen pro školy, nyní v dostatečném množství)

     Naučila myška zvířátka číst? Kdo zachránil zajíce před hladovou liškou? Co se zdálo hodnému pejskovi Alíkovi? Na co se sluníčko tajně těšilo nebo jak napálila žížala špačka? Tohle všechno a spoustu dalších věcí se dozvíte v knížce pohádek Jindřicha Balíka. Vtipné, napínavé a poučné pohádky o zvířátkách jsou určeny nejen předškolním dětem, ale jejich krátké texty s velkými písmeny lze doporučit také začínajícím čtenářům. Při plnění úkolů si procvičí nejen čtení, ale i paměť a postřeh.

Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 64 stran   detail obálky
     
                                                                                                         
on-line listování v knize  prohlédněte si knihu (kliknutím v pravém rohu obracíte stránky)    OBJEDNAT
 

DOPORUČUJEME :                                 

Jindřich Balík, Antonín Šplíchal:  vtipné a poučné příběhy o zvířátkách s kouzelnými obrázky Antonína Šplíchala, jednoho s předních současných ilustrátoru pro děti
      
  Jak šli zajíci do školy    veselé pohádky se zvířátky 

 179Kč  69    (cena jen pro  školy, nyní v dostatečném množství)

      13 krátkých pohádek s velkými písmeny. Chceš vědět, kdo zachránil broučkův pelíšek před černým broukem? Co se krtkovi v zimě zdálo? Proč se ježci smáli nebo co se stalo, když sluníčko ráno zaspalo? Pohádky o zvířátkách jsou určeny nejen předškolním dětem, ale jejich krátké texty s velkými písmeny lze doporučit také začínajícím čtenářům. Při plnění úkolů si procvičí nejen čtení, ale i paměť a postřeh 
Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 64 stran
   detail obálky


  on-line listování v knize   prohlédněte si knihu (kliknutím v pravém rohu obracíte stránky)    OBJEDNAT

DOPORUČUJEME :                               

Jindřich Balík, Antonín Šplíchal:  kniha vhodná pro předškoláky k příležitosti rozloučení s MŠ. Vtipné a poučné příběhy o zvířátkách s kouzelnými obrázky Antonína Šplíchala, jednoho s předních současných ilustrátoru pro děti.

 Jak se veverka učila počítat   pohádky se zvířátky

179Kč   59    (cena jen pro školy, nyní v dostatečném množství)

     Chceš vědět, co našla veverka v upovídaném oříšku?  Jak žížala nakupovala v obchodě déšť? Kdo hrál na jaře kuličky?  Proč se ježeček ztratil, nebo jestli se broukovi podařilo dotknout se hvězd?  Vtipné, napínavé a poučné pohádky o zvířátkách jsou určeny nejen předškolním dětem, ale jejich krátké texty s velkými písmeny lze doporučit také začínajícím čtenářům. Při plnění úkolů si procvičí nejen  čtení, ale i paměť a postřeh.
Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 64 stran 
                                                         

  on-line listování v knize  prohlédněte si  knihu (kliknutím v pravém rohu obracíte stránky)    OBJEDNAT

 

DOPORUČUJEME :      

Jiří Kahoun:   jeden z předních českých spisovatelů pro děti, autor 20 knih. Podle jeho námětů a scénářů byly natočeny televizní večerníčkové seriály: Příhody včelích medvídků...

Kdo přečte ježečkovi pohádku?  

179Kč   69    (cena jen pro školy, nyní v dostatečném množství)     

     Chceš vědět, kdo přečte ježečkovi pohádku? Proč tučňáci kroutí hlavou? O neposedném hrošíkovi, nebo jak se myšáček koupal ve vaně?  Jednoduché příběhy o zvířátkách, doplněné ilustracemi Evy Průškové. Kniha je určena nejen předškolním dětem, ale pro velká písmena a krátké texty ji lze doporučit začínajícím čtenářům.
Na konci každého z devatenácti  příběhu je jeden úkol, který procvičí pozornost a paměť každého čtenáře tehle milé knížky
.
  
Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 64 stran   detail obálky


on-line listování v knize   - prohlédněte si knihu (kliknutím v pravém rohu obracíte stránky)   OBJEDNAT


  

Katalog 2022, akční ceny  knižní odměny, školní knihovny (platnost od 1.srpna)

nabídka je řazená podle doporučeného věku             celá nabídká našeho webu zde,  (e-shop)
   
                                                                           ( katalg - tabulkové zobrazení, seznam - řádkové zobrazení )   přepni dle požadavku

Předchozí
Další

 věk ks košík foto titul cena akce sleva     dostupnost náhled  
 4+ Veselé pohádky se zvířátky 199,00 79,00 60% 2/2023Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
 5+ Abeceda Příběhy zvířátek - obrázkové čtení 129,00 69,00 46%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 5+ Bezva kamarádi z 1. třídy 199,00 79,00 60%Novinka Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
 5+ České pohádky 129,00 75,00 41%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 5+ Hledej a objevuj Koně v jezdeckém klubu 179,00 108,00 39%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 5+ Hledej a objevuj V nemocnici 199,00 119,00 40%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 5+ Módní návrhářka 259,00 159,00 38%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 5+ Módní svět Hello Kitty 269,00 69,00 74%  Skladem

více jak 10 ks

  
 5+ Moje zoubky 249,00 149,00 40%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 5+ Nauč mě poznávat zvířátka 199,00 129,00 35%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 5+ Prázdniny s kouzelnou aktovkou 199,00 79,00 60%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
 5+ První psaní to je hraní 175,00 79,00 54%  Skladem

více jak 20 ks

  
 6+ Biblické příběhy na dobrou noc 249,00 129,00 48%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 6+ Čarodějka Winnie 189,00 69,00 63%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 6+ Dobrodružství komára Igora 199,00 89,00 55%  Skladem

více jak 20 ks

  
 6+ Hledej a Objevuj DINOSAUŘI 179,00 115,00 35%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
 6+ Hledej a Objevuj HASIČI 179,00 115,00 35%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
 6+ Hledej a objevuj Jednorožci 199,00 119,00 40%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 6+ Hledej a Objevuj VESMÍR 179,00 115,00 35%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
 6+ Hledej a objevuj Vikingové 199,00 119,00 40%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 6+ Hledej a Objevuj ZÁVODNÍCI 179,00 115,00 35%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 6+ Hledej a objevuj Zvířátka v ZOO 199,00 119,00 40%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 6+ Hurá do školy ...příběhy z první třídy 189,00 75,00 60%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
 6+ Jak jsme našli pejska 199,00 99,00 50%  Skladem

více jak 100 ks

  
 6+ Jak myška učila zvířátka číst - první čtení s úkoly 179,00 75,00 58%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
 6+ Jak se veverka učila počítat - první čtení s úkoly 179,00 69,00 61%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
 6+ Jak šli zajíci do školy - první čtení 179,00 75,00 58%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
 6+ Kdo a co je ve škole 229,00 95,00 58%  Skladem

více jak 20 ks

  
 6+ Kubík Šikulík 229,00 119,00 48%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 6+ Malujeme věci kolem nás 249,00 119,00 52%  Skladem

více jak 20 ks

  
 6+ MOJE PRVNÍ ČTENÍ - Na dobrou noc 199,00 119,00 40%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 6+ O nezvedeném žabáčkovi a jiné pohádky 279,00 79,00 71%  Skladem

více jak 10 ks

  
 6+ Od pohádky k pohádce 199,00 89,00 55%  Skladem

více jak 20 ks

  
 6+ Panenka a auťáci 229,00 69,00 69%  Skladem

více jak 20 ks

  
 6+ Pohádka lesa 199,00 99,00 50%  Skladem

více jak 10 ks

  
 6+ Pohádková čítanka 249,00 139,00 44%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
 6+ Pohádkové příhody kominíka Valenty 199,00 79,00 60%  Skladem

více jak 10 ks

  
 6+ Pohádky babičky kuličky 199,00 89,00 55%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 6+ První encyklopedie 339,00 79,00 76%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 6+ První encyklopedie zvířata 399,00 179,00 55%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 6+ Příhody veselých prvňáčků - první čtení s úkoly 199,00 79,00 60%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
 6+ Skřítkové z kamenné hůrky 199,00 119,00 40%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
 6+ Smíchula čaruje 199,00 79,00 60%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 6+ Svět v pohybu 299,00 179,00 40%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 6+ Štěpán Kobliha není žádná bábovka 199,00 95,00 52%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 6+ U sedmi berušek 169,00 119,00 29%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 6+ Ukradená písmenka 189,00 109,00 42%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Atlas světa pro děti 299,00 199,00 33%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 7+ Bajky 249,00 129,00 48%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
 7+ Cestujeme světadíly 199,00 79,00 60%  Skladem

více jak 10 ks

  
 7+ České pohádky - K.J.Erben 279,00 139,00 50%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 7+ Dášenka a Pumprlík 229,00 99,00 56%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Detektiv Tim & spol. - Velikonoční záhada 199,00 49,00 75%  Skladem

více jak 10 ks

  
 7+ Detektivové a zloději kabelek 199,00 129,00 35%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 7+ Eda a Ferda 249,00 129,00 48%  Skladem

více jak 10 ks

  
 7+ Hravá škola cvičení 199,00 99,00 50%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Hravá škola: hříčky se slovíčky 219,00 79,00 63%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Jdeme do školy! Čtení s malou 199,00 95,00 52%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Ježimlada Sazička 229,00 99,00 56%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 7+ Jitík sportovcem 199,00 79,00 60%  Skladem

více jak 10 ks

  
 7+ Kouzelné léto 239,00 79,00 66%  Skladem

více jak 10 ks

  
 7+ Kouzelný mlýnek 199,00 119,00 40%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Lidské tělo 299,00 129,00 56%  Skladem

více jak 10 ks

  
 7+ Lovci klíčů - Strašidelné kvílení 179,00 75,00 58%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Lovci klíčů - Válka čarodějů 189,00 75,00 60%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Lovci klíčů - Záhada měsíčního kamene 179,00 75,00 58%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Nejmocnější robot Rickyho Ricotty 179,00 75,00 58%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Nejmocnější robot Rickyho Ricotty vs. ďábelští supové z Venuše 179,00 75,00 58%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Nejmocnější robot Rickyho Ricotty vs. jurští králíci z Jupiteru 229,00 75,00 67%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Nejmocnější robot Rickyho Ricotty vs. mechanické opice z Marsu 229,00 75,00 67%  Skladem

více jak 10 ks

  
 7+ Nejmocnější robot Rickyho Ricotty vs. obří moskyti z Merkuru 179,00 75,00 58%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ O Josífkovi 249,00 119,00 52%  Skladem

více jak 50 ks

  
 7+ Pátrači ze stodoly 169,00 119,00 29%  Skladem

více jak 10 ks

  
 7+ Pohádky o vílách 239,00 149,00 37%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
 7+ Povídání o pejskovi a kočičce 199,00 149,00 25%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Příběhy o hříbatech 139,00 86,00 38%  Skladem

více jak 10 ks

  
 7+ Riki má štěňátka 129,00 85,00 34%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Skopičiny kocoura Silvestra 229,00 89,00 61%  Skladem

více jak 10 ks

  
 7+ Skřítek Permoníček 199,00 95,00 52%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Stella a noční skřítkové - Šmodrchalky 169,00 75,00 55%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 7+ Strašidelná škola 199,00 95,00 52%  Skladem

více jak 10 ks

  
 7+ Školní atlas světa 249,00 129,00 48%  Skladem

více jak 20 ks

  
 7+ Uf, oni přistáli 149,00 119,00 20%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 7+ Veronika zlobidlo 199,00 95,00 52%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 7+ Vše, co byste měli vědět o zvířatech 349,00 169,00 51%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 7+ Zatoulané štěně 229,00 119,00 48%  Skladem

více jak 10 ks

  
 7+ Zvířecí agenti - Chyťte zloděje! 249,00 99,00 60%  Skladem

více jak 50 ks

  
 7+ Zvířecí agenti - Noví kamarádi 199,00 99,00 50%  Skladem

více jak 50 ks

  
 8+ 101 věcí, které bychom měli vědět o koních 119,00 79,00 33%  Skladem

více jak 20 ks

  
 8+ 103 fantastických pokusů 399,00 199,00 50%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 8+ 1100 otázek odpovědí a zajímavosti 499,00 259,00 48%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 8+ Anička a Jitřenka 149,00 65,00 56%  Skladem

více jak 50 ks

  
 8+ Atlas dinosaurů 299,00 159,00 46%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 8+ Atlas zvířat - školákův zeměpisný průvodce 320,00 159,00 50%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 8+ Bláznivá věda 299,00 159,00 46%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 8+ Dinosauři v otázkách a odpovědích 379,00 169,00 55%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
 8+ Divoký vraník 169,00 69,00 59%  Skladem

více jak 20 ks

  
 8+ Encyklopedie dinosauři a pravěký svět 199,00 139,00 30%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
 8+ Encyklopedie lidského těla 199,00 129,00 35%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 8+ Encyklopedie přírody 199,00 129,00 35%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 8+ Encyklopedie život na venkově zvířata a rostliny 199,00 129,00 35%  Skladem

více jak 100 ks

  
 8+ Evoluce - vývoj života na zemi 299,00 159,00 46%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 8+ Frajer Ferda - Kravál v kanále 229,00 99,00 56%  Skladem

více jak 10 ks

  
 8+ Hledá se Flíček 329,00 69,00 79%  Skladem

více jak 20 ks

  
 8+ Houbové království 299,00 79,00 73%  Skladem

více jak 10 ks

  
 8+ Chytrolíni z Hloupětína 269,00 95,00 64%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 8+ Jedeme na výlet do knížky 199,00 79,00 60%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 8+ Kitty a kouzelný Zlatý tygr 199,00 89,00 55%  Skladem

více jak 10 ks

  
 8+ Kitty a první noční dobrodružství 199,00 89,00 55%  Skladem

více jak 10 ks

  
 8+ Lovci klíčů - Tajemství špionů 179,00 75,00 58%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 8+ Malý princ 299,00 99,00 66%  Skladem

více jak 20 ks

  
 8+ Nepovedené kouzlo – Emilka a ztracená škola 239,00 99,00 58%  Skladem

více jak 10 ks

  
 8+ O pánu Ježíši pro děti 249,00 99,00 60%  Skladem

více jak 20 ks

  
 8+ Panejo a strašidelná škola Elvíry Moudré 269,00 95,00 64%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 8+ Papírmánie! 259,00 119,00 54%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 8+ Ráj jednorožců - Kouzlo přátelství 229,00 139,00 39%  Skladem

více jak 10 ks

  
 8+ Skřípouni 299,00 99,00 66%  Skladem

více jak 20 ks

  
 8+ Strašidla na hlídání – Půlnoční královna 249,00 79,00 68%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 8+ Šelmy z Olympu – Hlídač podsvětí 229,00 69,00 69%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 8+ Šelmy z Olympu – Strážce stájí 229,00 69,00 69%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 8+ Školní encyklopedie 399,00 149,00 62%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 8+ Školnice Valerie se ujímá vede 199,00 95,00 52%  Skladem

více jak 10 ks

  
 8+ Tajemství kouzelného keře 199,00 79,00 60%  Skladem

více jak 10 ks

  
 8+ To dáme, dědo! 179,00 89,00 50%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 8+ Ty, ty, ty, Matyldo! 239,00 119,00 50%  Skladem

více jak 10 ks

  
 8+ Ukradený diamant 149,00 69,00 53%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 8+ Už vím proč? Zvířata 399,00 159,00 60%  Skladem

méně jak 10 ks

Náhled 
 8+ Zeměpis hrou 199,00 99,00 50%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 8+ Zvířata v otázkách a odpovědích 379,00 169,00 55%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
 8+ Zvířata z celého světa 499,00 179,00 64%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 9+ 501 otázek a odpovědí zvířata 399,00 179,00 55%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 9+ Atlas nočních živočichů 459,00 219,00 52%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 9+ Billy Super – Král vynálezců: Něco tady smrdí 199,00 79,00 60%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 9+ Bylo nebylo - Zloděj kouzel 199,00 69,00 65%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 9+ Co ukrývá velká sfinga? 229,00 129,00 43%  Skladem

méně jak 10 ks

Náhled 
 9+ Coolman a já 249,00 89,00 64%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 9+ Coolman a já - Zachraň se, kdo můžeš 229,00 89,00 61%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 9+ Darebák David a duchové 199,00 89,00 55%  Skladem

více jak 10 ks

  
 9+ Darebák David Králové a královny 199,00 95,00 52%  Skladem

více jak 20 ks

  
 9+ Darebák David Rockerem 199,00 99,00 50%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Deník nindži ze šestky 2 199,00 99,00 50%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Deník nindži ze šestky 3 199,00 99,00 50%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Dinosauři - Objevuj prehistorický svět 399,00 189,00 52%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Dinosauři a další pravěká zvířata 399,00 179,00 55%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 9+ Dobrodružství Sherlocka Holmese 139,00 79,00 43%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 9+ Doly krále Šalamouna 139,00 79,00 43%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 9+ Drákula 139,00 79,00 43%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 9+ Dva netopýři na talíři 219,00 79,00 63%  Skladem

více jak 20 ks

  
 9+ Dvacet tisíc mil pod mořem 139,00 79,00 43%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Frajer Ferda - Největší smraďoch 229,00 99,00 56%  Skladem

více jak 50 ks

  
 9+ Gustík Smutník a kradač lidí 199,00 59,00 70%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Hrdinové z Dračí ulice – Ďábelské zrcadlo 189,00 79,00 58%  Skladem

více jak 20 ks

  
 9+ Hrdinové z Dračí ulice – Tajemná korunovace 179,00 79,00 55%  Skladem

více jak 10 ks

  
 9+ Hvězdní rytíři – Pevnost ve vesmíru 179,00 69,00 61%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Charlie Joe Jackson radí: Jak na extra známky 249,00 119,00 52%  Skladem

více jak 10 ks

  
 9+ Charlie Joe Jackson radí: Stop čtení 249,00 119,00 52%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Jezdecká akademie: Srdce ze zlata 189,00 59,00 68%  Skladem

více jak 50 ks

  
 9+ Kája, super frája - Holky jsou nemožný! 169,00 79,00 53%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Klukům vstup zakázán! – Ségra, ty jsi hvězda! 149,00 49,00 67%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 9+ Klukům vstup zakázán! – Ségry v akci 149,00 39,00 73%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 9+ Konec Bedny a jiné příběhy 179,00 89,00 50%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 9+ Kouzla vzhůru nohama 199,00 75,00 62%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Kouzla vzhůru nohama - Kamínky a balvany 199,00 75,00 62%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Kouzla vzhůru nohama - S pravdou ven 199,00 75,00 62%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 9+ Kouzla vzhůru nohama Noc s drakem 249,00 75,00 69%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Malý princ 229,00 129,00 43%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Mladý objevitel - cesta do vesmíru 259,00 149,00 42%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 9+ Mladý objevitel Lidské tělo 259,00 149,00 42%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 9+ Moby Dick 139,00 79,00 43%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Moje kamarádky 179,00 79,00 55%  Skladem

více jak 20 ks

  
 9+ Mumie a já 199,00 69,00 65%  Skladem

více jak 20 ks

  
 9+ Na stopě 169,00 59,00 65%  Skladem

více jak 50 ks

  
 9+ Obři, bacha! 399,00 89,00 77%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 9+ Pohádky a pověsti 299,00 149,00 50%  Skladem

více jak 10 ks

  
 9+ Ráj jednorožců - Kouzelné přání 229,00 139,00 39%  Skladem

více jak 10 ks

  
 9+ Robin Hood 139,00 79,00 43%  Skladem

více jak 10 ks

  
 9+ Staré řecké báje a pověstí 129,00 79,00 38%  Skladem

více jak 50 ks

  
 9+ Svět Největší tajemství planety Země 199,00 89,00 55%  Skladem

více jak 50 ks

  
 9+ Svět přírody 249,00 99,00 60%  Skladem

více jak 10 ks

  
 9+ Tajemství lišákova doupěte 199,00 69,00 65%  Skladem

více jak 10 ks

  
 9+ Tajemství pohřešovaného muže 199,00 69,00 65%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 9+ Terka a bláznivá úča 199,00 95,00 52%  Skladem

více jak 20 ks

  
 9+ Tutanchamonova kletba 229,00 129,00 43%  Skladem

méně jak 10 ks

Náhled 
 9+ Týna a Bzuk Případ ujetejch robotů 279,00 119,00 57%  Skladem

více jak 50 ks

  
 9+ Velká školákova encyklopedie pravěkých zvířat 399,00 249,00 37%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 9+ Vesmír - Fascinující cesta napříč kosmickým prostorem 199,00 89,00 55%  Skladem

více jak 50 ks

  
 9+ Všeobecná školní encyklopedie 499,00 329,00 34%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 9+ Výprava do bájné země PUNT 229,00 129,00 43%  Skladem

méně jak 10 ks

Náhled 
 9+ Zábavná ŠKOLÁKOVA ENCYKLOPEDIE 359,00 229,00 36%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
 9+ Zmizení papyru turínského 229,00 129,00 43%  Skladem

méně jak 10 ks

Náhled 
 10+ 100 nejzajímavějších živočichů 399,00 149,00 62%  Skladem

více jak 10 ks

  
 10+ Absolutně všechno, co musíte vědět 499,00 179,00 64%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 10+ Atlas světa 399,00 179,00 55%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
 10+ Bylo nás pět 199,00 119,00 40%  Skladem

více jak 50 ks

  
 10+ České osobnosti - 100 výjimečných osudů 265,00 149,00 43%  Skladem

méně jak 10 ks

Náhled 
 10+ Člověk v prehistorii 459,00 299,00 34%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 10+ Darebák David 249,00 119,00 52%  Skladem

více jak 10 ks

  
 10+ Darebák David čaruje 2.vydání 249,00 109,00 56%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 10+ Darja a Matyáš ve sněhové pasti 259,00 139,00 46%  Skladem

více jak 20 ks

  
 10+ DINOSAUŘI - fascinující pravěký svět 359,00 199,00 44%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 10+ Doktor Jekyll a pan Hyde 169,00 79,00 53%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 10+ Drákula a já 199,00 69,00 65%  Skladem

více jak 20 ks

  
 10+ Historie starověkých civilizací 379,00 199,00 47%  Skladem

méně jak 10 ks

Náhled 
 10+ Hrabě Monte Christo 149,00 85,00 43%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 10+ Hugo idolem 199,00 89,00 55%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 10+ Chytrá kniha otázek a odpovědí 399,00 259,00 35%  Skladem

více jak 10 ks

  
 10+ Jezdecká akademie: Co je šeptem 189,00 59,00 68%  Skladem

více jak 20 ks

  
 10+ Jezdecká akademie: Jde o všechno 189,00 59,00 68%  Skladem

více jak 20 ks

  
 10+ Kluci, kteří změnili svět 399,00 169,00 57%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 10+ Král Artuš a rytíři kulatého stolu 169,00 85,00 49%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 10+ LAN.Klan Šílený mrakodrap 179,00 49,00 72%  Skladem

více jak 10 ks

  
 10+ Netiketa 179,00 115,00 35%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 10+ Odysseus 169,00 79,00 53%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 10+ Poslední Mohykán 171,00 79,00 53%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 10+ Průvodce historií očima odvážných holek 399,00 169,00 57%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 10+ Robinson Crusoe 249,00 149,00 40%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 10+ Sluneční soustava pro školáky 399,00 239,00 40%  Skladem

více jak 10 ks

  
 10+ Staré pověsti české 129,00 79,00 38%  Skladem

více jak 50 ks

  
 10+ To je jízda! 169,00 99,00 41%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 10+ To je pěkný chaos! 249,00 95,00 61%  Skladem

více jak 50 ks

  
 10+ Tom Gates Extra spešl mňamky (anebo taky ne) 269,00 79,00 70%  Skladem

více jak 20 ks

  
 10+ Tom Gates: Geniální nápady (víceméně) 249,00 79,00 68%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 10+ Tom Gates: Můj libovej svět 249,00 79,00 68%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 10+ Tom Gates: Vychytaný výmluvy (a jiný libovky) 249,00 79,00 68%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 10+ Vánoční překvapení 249,00 129,00 48%  Skladem

více jak 10 ks

  
 10+ Velká kniha vědomostí 359,00 159,00 55%  Skladem

více jak 50 ks

  
 10+ Velká kniha vědy a techniky 399,00 199,00 50%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 10+ Velká obrazová přírodopedie 599,00 279,00 53%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 10+ Všeobecný přehled - Encyklopedie nejen pro školáky 299,00 199,00 33%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
 10+ Zábavná kniha vědomostí 299,00 159,00 46%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
 11+ Blázen do koní - Zpátky do sedla 189,00 59,00 68%  Skladem

více jak 50 ks

  
 11+ Fakt bezva hokusy pokusy pro malé vědce 399,00 199,00 50%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 11+ Jezdecká akademie 179,00 69,00 61%  Skladem

více jak 10 ks

  
 11+ Jezdecká akademie: Dokonalý tým 189,00 69,00 63%  Skladem

více jak 20 ks

  
 11+ Laura a Robin 219,00 69,00 68%  Skladem

více jak 20 ks

  
 11+ Lenoch 239,00 75,00 68%  Skladem

více jak 10 ks

  
 11+ Panovníci českých zemí 199,00 169,00 15%  Skladem

méně jak 10 ks

Náhled 
 11+ Peníze za všechny prachy 249,00 89,00 64%  Skladem

více jak 20 ks

  
 11+ Souboj čarodějů 269,00 89,00 66%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 11+ Školákova encyklopedie v kostce 399,00 199,00 50%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 11+ V co věříš? 249,00 119,00 52%  Skladem

více jak 20 ks

  
 11+ Život není kabaret 269,00 129,00 52%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 12+ Blázen do koní - Nováčci to nemají lehké 199,00 59,00 70%  Skladem

více jak 100 ks

  
 12+ Cesta kolem světa 399,00 199,00 50%  Skladem

více jak 20 ks

  
 12+ Časopedie 599,00 279,00 53%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 12+ Génius 499,00 199,00 60%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 12+ Historie - více než 1000 otázek a odpovědí 499,00 299,00 40%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
 12+ Jsme jedné krve, já i ty 199,00 59,00 70%  Skladem

více jak 10 ks

  
 12+ Kašlu na kluky 209,00 59,00 71%  Skladem

více jak 10 ks

  
 12+ Kiki, Benni a katastrofa za dveřmi 229,00 65,00 71%  Skladem

více jak 50 ks

  
 12+ Max Einsteinová Rebelové s dobrým srdcem 299,00 119,00 60%  Skladem

více jak 20 ks

  
 12+ Max Einsteinová zachraňuje budoucnost 299,00 119,00 60%  Skladem

více jak 20 ks

  
 12+ Na jízdárně: Velká Cena vítězství 189,00 65,00 65%  Skladem

více jak 20 ks

  
 12+ Narozeniny 199,00 99,00 50%  Skladem

více jak 20 ks

  
 12+ Obři, trpaslíci, vodníci a skryté poklady 249,00 69,00 72%  Skladem

více jak 10 ks

  
 12+ Počkej si na zázrak 199,00 59,00 70%  Skladem

více jak 10 ks

  
 12+ Volání netvora. Příběh života 269,00 95,00 64%  Skladem

více jak 20 ks

  
 12+ Vzdušné zámky 249,00 119,00 52%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 13+ Čtyřlístek pro štěstí 249,00 119,00 52%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 13+ Krásky 259,00 69,00 73%  Skladem

více jak 50 ks

  
 13+ Láska přes mobil 179,00 69,00 61%  Skladem

více jak 50 ks

  
 13+ Místa, kde jsem plakala 349,00 95,00 72%  Skladem

více jak 20 ks

  
 13+ My děti ze stanice ZOO 249,00 179,00 28%  Skladem

více jak 20 ks

  
 13+ Největší vojevůdci v české historii 289,00 89,00 69%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 13+ Ottová encyklopedie A-Ž 499,00 249,00 50%  Skladem

více jak 20 ks

  
 13+ Po stopách Karla IV. Ottův turistický průvodce 249,00 79,00 68%  Skladem

více jak 10 ks

  
 13+ Prstýnek z levandule 199,00 59,00 70%  Skladem

více jak 10 ks

  
 13+ To se může stát jen ve filmu 349,00 95,00 72%  Skladem

více jak 20 ks

  
 13+ Utajené vynálezy 289,00 95,00 67%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 14+ 150 divů světa 999,00 399,00 60%  Skladem

více jak 20 ks

  
 14+ Anatomie - ilustrovaný atlas 349,00 229,00 34%  Skladem

více jak 10 ks

  
 14+ Česká akta X 239,00 89,00 62%  Skladem

více jak 100 ks

  
 14+ Dát sbohem studené lhotě 219,00 59,00 73%  Skladem

více jak 10 ks

  
 14+ Dědictví maorského náčelníka 329,00 95,00 71%  Skladem

více jak 10 ks

  
 14+ Deset let se ségrou 329,00 95,00 71%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 14+ Drony 319,00 99,00 69%  Skladem

více jak 50 ks

  
 14+ Faraonův následník 279,00 89,00 68%  Skladem

více jak 100 ks

  
 14+ Ilustrovaný atlas - Vesmír 349,00 229,00 34%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 14+ Intr 199,00 89,00 55%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 14+ Jak dlouho přežije lidstvo 289,00 89,00 69%  Skladem

více jak 50 ks

  
 14+ Jestli to nebude láska 199,00 59,00 70%  Skladem

více jak 10 ks

  
 14+ Ještě jeden den 299,00 79,00 73%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 14+ Když dá kopačky holka 249,00 119,00 52%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 14+ Muž proti muži 249,00 89,00 64%  Skladem

více jak 50 ks

  
 14+ Na prahu lásky 219,00 79,00 63%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 14+ Největší poklady světa 299,00 95,00 68%  Skladem

více jak 20 ks

  
 14+ Nemusíš nic říkat 189,00 59,00 68%  Skladem

méně jak 5 ks

  
 14+ Nezapomenutelné legendy 299,00 89,00 70%  Skladem

více jak 100 ks

  
 14+ Ottová obrazová encyklopedie - Česká republika 499,00 149,00 70%  Skladem

více jak 20 ks

  
 14+ Party holka 269,00 89,00 66%  Skladem

více jak 50 ks

  
 14+ Po stopách černé bohyně 279,00 89,00 68%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 14+ Pro lásku udělám všechno 199,00 59,00 70%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 14+ Problemová holka 269,00 69,00 74%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 14+ Prokletý sníh 299,00 79,00 73%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
 14+ První láska 229,00 119,00 48%  Skladem

více jak 10 ks

  
 14+ První nástrahy 229,00 119,00 48%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 14+ První slzy 229,00 119,00 48%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 14+ První starosti 229,00 119,00 48%  Skladem

více jak 10 ks

  
 14+ Rebelka 269,00 69,00 74%  Skladem

více jak 50 ks

  
 14+ Římské obrázky 199,00 59,00 70%  Skladem

více jak 10 ks

  
 14+ Silvestr za milion 209,00 59,00 71%  Skladem

více jak 10 ks

  
 14+ Usměvavá holka 269,00 69,00 74%  Skladem

více jak 50 ks

  
 15+ Ať vás to ani nenapadne 269,00 89,00 66%  Skladem

více jak 20 ks

  
 15+ Čtyři legendy 279,00 89,00 68%  Skladem

více jak 50 ks

  
 15+ Hrůzné událostí 2. světové války 269,00 89,00 66%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 15+ Na stejné lodi 219,00 69,00 68%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 15+ Největší dobyvatelé a vojevůdci 269,00 89,00 66%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 15+ Polámaná krása 269,00 79,00 70%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  1000 receptů z celého světa 1 999,00 239,00 88%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Amazonie - 3.vydání 349,00 149,00 57%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Atlas jedlých hub s osvědčenými recepty 349,00 149,00 57%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Babiččino pečení 499,00 149,00 70%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Beskydy, Ottův turistický průvodce 249,00 79,00 68%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Bílé Karpaty a Javorníky, Ottův turistický průvodce 249,00 79,00 68%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Česko ottův historický atlas 999,00 399,00 60%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Český ráj, Ottův turistický průvodce 249,00 79,00 68%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Dar boha slunce 329,00 99,00 69%  Skladem

více jak 50 ks

  
  Druhá světová válka 299,00 199,00 33%  Skladem

méně jak 10 ks

Náhled 
  Guinness world records 2017 599,00 129,00 78%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Guinness World Records 2017 Hráčská edice 499,00 119,00 76%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Houby - atlas jedlých hub s osvědčenými recepty 449,00 149,00 66%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Hrady a zámky 1 299,00 549,00 57%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Jeseníky, Ottův turistický průvodce 249,00 79,00 68%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Naděje v oblacích 319,00 99,00 69%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Největší záhady archeologie 249,00 89,00 64%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Někdo mě vede za ruku 189,00 59,00 68%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Olomoucko a Valašsko 249,00 69,00 72%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Ostravsko a Opavsko, Ottův turistický průvodce 249,00 69,00 72%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Ottova velká rodinná encyklopedie 999,00 369,00 63%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Ottův atlas - Nekrásnejší České cyklotrasy 499,00 299,00 40%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Ottův atlas - Nekrásnejší Moravské cyklotrasy 499,00 279,00 44%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Písmenková polévka 199,00 59,00 70%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Pletení a háčkování 399,00 179,00 55%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  První po Bohu 279,00 89,00 68%  Skladem

více jak 100 ks

  
  Světové fotbalové rekordy 499,00 289,00 42%  Skladem

méně jak 5 ks

  
  Turistický a horolezecký průvodce západními Alpami 319,00 89,00 72%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Utajené dějiny Evropy 299,00 99,00 66%  Skladem

více jak 20 ks

  
  V lese a na lovu 249,00 129,00 48%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Války světa - starověk, středověk 399,00 189,00 52%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Války světa novověk 399,00 189,00 52%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Zbraně druhé světové války 499,00 229,00 54%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Zuzka tančí srdcem a duší 219,00 69,00 68%  Skladem

méně jak 10 ks

  
 3+   Malované pohádky 189,00 79,00 58%  Vyprodáno  
 3+   Mickeyho Klubík - Říkanky 129,00 59,00 54%  Vyprodáno  
 3+   Minnie - Přání s mašlí - Edice zvídavého předškoláka 159,00 59,00 62%  Vyprodáno  
 3+   Princezna - Popelka a safírový prsten 129,00 49,00 62%  Vyprodáno  
 3+   Zvonilka a piráti 249,00 99,00 60%  Vyprodáno  
 4+   Roztomilá zvířátka 119,00 59,00 50%  Vyprodáno  
 4+   Zápisník pro správné holky - Koťata 149,00 79,00 47%  Vyprodáno  
 5+   1111 anglických slovíček 249,00 89,00 64%  Vyprodáno  
 5+   A-Ž půjdeš do školy, pro holky co se neztratí 249,00 199,00 20%  Vyprodáno  
 5+   A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí 249,00 199,00 20%  Vyprodáno  
 5+   Alžběta popleta 149,00 89,00 40%  VyprodánoNáhled 
 5+   Cvičení pro budouci školáky 179,00 89,00 50%  Vyprodáno  
 5+   České písničky 139,00 75,00 46%  Vyprodáno  
 5+   Dobrodružství malého zajíčka 99,00 89,00 10%  Vyprodáno  
 5+   Hádanky a doplňovačky pro malé šikuly 199,00 99,00 50%  Vyprodáno  
 5+   Hledej a objevuj Zvířátka a mláďátka 179,00 108,00 39%  VyprodánoNáhled 
 5+   Hrajeme si na školu 249,00 129,00 48%  Vyprodáno  
 5+   Hrajeme si s abecedou 99,00 59,00 40%  Vyprodáno  
 5+   Hraní s abecedou 129,00 69,00 46%  VyprodánoNáhled 
 5+   Hraní s čísly 129,00 59,00 54%  VyprodánoNáhled 
 5+   Kamarádi auta 179,00 143,00 20%  Vyprodáno  
 5+   Kniha džungl 249,00 99,00 60%  Vyprodáno  
 5+   Kočičky na vymalování 69,00 45,00 34%  Vyprodáno  
 5+   Kouzelné pastelkování s čertíkem Lojzíkem 69,00 39,00 43%  Vyprodáno  
 5+   Kouzelné pastelky 189,00 89,00 52%  Vyprodáno  
 5+   Matýsek a Majdalenka – kouzelné čtení pro nejmenší 179,00 89,00 50%  Vyprodáno  
 5+   Moje první encyklopedie Příroda 399,00 119,00 70%  Vyprodáno  
 5+   Můj batoh plný omalovánek 119,00 59,00 50%  Vyprodáno  
 5+   Myš Bláža na cestě za blahobytem 99,00 49,00 50%  VyprodánoNáhled 
 5+   Najdi zvířátka 179,00 89,00 50%  Vyprodáno  
 5+   Nauč mě kreslit 199,00 119,00 40%  VyprodánoNáhled 
 5+   Nejkrásnější české pohádky 129,00 75,00 41%  Vyprodáno  
 5+   Nemusím se školy bát 189,00 69,00 63%  Vyprodáno  
 5+   Neposlušná kůzlátka a jiné pohádky 129,00 65,00 49%  VyprodánoNáhled 
 5+   O zvířecí chaloupce 99,00 79,00 20%  Vyprodáno  
 5+   Ottová velká kniha Předškolák 299,00 129,00 56%  Vyprodáno  
 5+   Pejsek Dar případ ztraceného papouška 199,00 159,00 20%  Vyprodáno  
 5+   Pohádky pro malé děti - malované čtení 149,00 109,00 26%  Vyprodáno  
 5+   Pohádky z hájovny - obrázkové čtení 129,00 75,00 41%  VyprodánoNáhled 
 5+   Procvičování pro malé školáky 179,00 89,00 50%  Vyprodáno  
 5+   Proč má ježek bodliny? 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
 5+   Příběhy o malém medvídkovi 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
 5+   Rána pana Půlpána 229,00 179,00 21%  Vyprodáno  
 5+   Říkadla a písničky pro malé dětičky 249,00 129,00 48%  Vyprodáno  
 5+   Slabikář slušného chování 169,00 89,00 47%  Vyprodáno  
 5+   Školička pro neposedné děti 249,00 99,00 60%  VyprodánoNáhled 
 5+   Velká kniha pro nejmenší předškoláky a školáky 249,00 119,00 52%  Vyprodáno  
 5+   Velká kniha říkadel 249,00 99,00 60%  Vyprodáno  
 5+   Vše v pohybu 99,00 49,00 50%  Vyprodáno  
 5+   Zvířata - průvodce zvídavého čtenáře 299,00 149,00 50%  VyprodánoNáhled 
 6+   Angry Birds - Bombasovy nejlepší narozeniny 129,00 49,00 62%  Vyprodáno  
 6+   Angry Birds - Rudohněv a velká soutěž 129,00 49,00 62%  Vyprodáno  
 6+   Angry Birds - Stela a Vajíčkový strom 129,00 49,00 62%  Vyprodáno  
 6+   Atlas strašidel 229,00 99,00 56%  Vyprodáno  
 6+   Auta 2 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
 6+   Bájné bytosti 3D 299,00 119,00 60%  Vyprodáno  
 6+   Bára a Flíček mají prázdniny 179,00 89,00 50%  VyprodánoNáhled 
 6+   Barbie - Sestřičky a psí dobrodružství 249,00 59,00 76%  Vyprodáno  
 6+   Barbie a sestřičky Zachraňte pejsky Filmový příběh 199,00 59,00 70%  Vyprodáno  
 6+   Barbie Ve světě her Filmový příběh 199,00 59,00 70%  Vyprodáno  
 6+   Bezva Bára Malá uličnice 149,00 59,00 60%  Vyprodáno  
 6+   Bobr a liška 99,00 79,00 20%  Vyprodáno  
 6+   Broučci 249,00 89,00 64%  VyprodánoNáhled 
 6+   Bylo nebylo 129,00 85,00 34%  VyprodánoNáhled 
 6+   Čarodějka Winnie 189,00 95,00 49%  Vyprodáno  
 6+   Čárymáry na zdi 219,00 89,00 59%  Vyprodáno  
 6+   Česílkova vodnická knížka 199,00 159,00 20%  Vyprodáno  
 6+   Dědo, ty jsi indián 279,00 89,00 68%  Vyprodáno  
 6+   Detektiv Koumes - Podzimní případ 249,00 129,00 48%  Vyprodáno  
 6+   Detektiv Koumes Jarní případ 299,00 129,00 56%  Vyprodáno  
 6+   Dětská obrazová encyklopedie 219,00 99,00 54%  Vyprodáno  
 6+   Dinosauři a jiná prehistorická zvířata 159,00 99,00 37%  Vyprodáno  
 6+   DINOSAUŘI A PREHISTORICKÝ SVĚT 279,00 139,00 50%  VyprodánoNáhled 
 6+   Doba Ledová - Mamutí drcnutí - Kde rodina ožívá 399,00 199,00 50%  Vyprodáno  
 6+   Domalovánky - Dokresli si svůj obrázek 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
 6+   Hledá se Hugo - Velký železniční příběh 299,00 109,00 63%  VyprodánoNáhled 
 6+   Hledej a Objevuj VELKÉ STROJE 179,00 115,00 35%  Vyprodáno  
 6+   Hravá písmenková škola 199,00 119,00 40%  Vyprodáno  
 6+   Hravá škola hádání 199,00 79,00 60%  Vyprodáno  
 6+   Hravá škola kreslení 219,00 89,00 59%  Vyprodáno  
 6+   Jak funguje lidské tělo? 349,00 189,00 45%  VyprodánoNáhled 
 6+   Jak nepořádníček naučil děti uklízet 229,00 179,00 21%  Vyprodáno  
 6+   Jak písmenka stromovala na bydláku 169,00 135,00 20%  Vyprodáno  
 6+   Jak skřítkové a děti chránili les 249,00 199,00 20%  Vyprodáno  
 6+   Ježeček Dupálek 129,00 79,00 38%  VyprodánoNáhled 
 6+   Ježíškova dobrodružství 249,00 129,00 48%  Vyprodáno  
 6+   Kdo přečte ježečkovi pohádku? 179,00 79,00 55%  VyprodánoNáhled 
 6+   Klasické české hry pro kluky a holky 99,00 49,00 50%  Vyprodáno  
 6+   Kniha skládanek pro holky - šikovné ručičky 99,00 49,00 50%  Vyprodáno  
 6+   Koně a poníci 129,00 49,00 62%  Vyprodáno  
 6+   Koťátka a štěňátka 129,00 49,00 62%  Vyprodáno  
 6+   Krákorčina abeceda 199,00 65,00 67%  VyprodánoNáhled 
 6+   Království pohádek 99,00 75,00 24%  VyprodánoNáhled 
 6+   Krkouni aneb leťte s námi na Bimbuli 249,00 79,00 68%  Vyprodáno  
 6+   Kryštof a Očoun 199,00 99,00 50%  Vyprodáno  
 6+   Legrační dům 189,00 79,00 58%  Vyprodáno  
 6+   Lišák Ferina 299,00 99,00 66%  Vyprodáno  
 6+   Lízinka hledá poklad 199,00 79,00 60%  Vyprodáno  
 6+   Lízinka nemůže usnout 199,00 79,00 60%  Vyprodáno  
 6+   Lízinka roznáší poštu 199,00 79,00 60%  Vyprodáno  
 6+   Lví hlídka 249,00 79,00 68%  Vyprodáno  
 6+   Malé strašidýlko 269,00 99,00 63%  Vyprodáno  
 6+   Martin - Běsnící bouřka 129,00 59,00 54%  VyprodánoNáhled 
 6+   Mazlivý pejsek - Záchranná stanice pro zvířátka 199,00 119,00 40%  Vyprodáno  
 6+   Můj kamarád skřítek Vítek 199,00 99,00 50%  Vyprodáno  
 6+   Na co se veverky těšily 229,00 179,00 21%  Vyprodáno  
 6+   Na dovolené - hrajeme si 99,00 45,00 54%  Vyprodáno  
 6+   Na safari - hrajeme si 99,00 45,00 54%  Vyprodáno  
 6+   Naše zvířátka 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
 6+   Nauč mě písničky 219,00 99,00 54%  VyprodánoNáhled 
 6+   Nejkrásnější pohádky 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
 6+   Nové příhody černé čarodějnice 249,00 69,00 72%  Vyprodáno  
 6+   O Ježečku Jendovi - Příběhy z lesa - První čtení 249,00 109,00 56%  VyprodánoNáhled 
 6+   O Kuliferdovi 239,00 79,00 66%  Vyprodáno  
 6+   O letadélku Káněti 199,00 139,00 30%  VyprodánoNáhled 
 6+   O Žabce Olívii - Příběhy z lesa - První čtení 249,00 109,00 56%  VyprodánoNáhled 
 6+   Panenka Šuplenka a panáček Kopíráček 149,00 89,00 40%  Vyprodáno  
 6+   Pohádková babička 249,00 129,00 48%  VyprodánoNáhled 
 6+   Pohádky o hvězdách 279,00 189,00 32%  Vyprodáno  
 6+   Pohádky o zvířátkách 169,00 49,00 71%  VyprodánoNáhled 
 6+   Pohádky z Ementálu 299,00 99,00 66%  Vyprodáno  
 6+   Pohádky z korálků 299,00 239,00 20%  Vyprodáno  
 6+   Pohádky z mravenčí chaloupky 199,00 159,00 20%  Vyprodáno  
 6+   Pohádky z pokojíčku 239,00 119,00 50%  Vyprodáno  
 6+   Pojďte si hrát s hádankami 189,00 95,00 49%  Vyprodáno  
 6+   Popletená abeceda 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
 6+   Prázdninové pohádky 249,00 109,00 56%  Vyprodáno  
 6+   První encyklopedie pro malé čtenáře 449,00 179,00 60%  Vyprodáno  
 6+   Příhody myšáka myšulína z Myšova 299,00 99,00 66%  Vyprodáno  
 6+   Příhody vodníka Vojtíka 179,00 143,00 20%  Vyprodáno  
 6+   Pufík z Pohádkové Lhoty 249,00 99,00 60%  Vyprodáno  
 6+   Rána pana Půlpána 229,00 69,00 69%  Vyprodáno  
 6+   Rarášci ze mlejna 175,00 139,00 20%  Vyprodáno  
 6+   Rozesmátá zahrada 229,00 89,00 61%  Vyprodáno  
 6+   S Blbounem do říše pohádek 259,00 99,00 61%  Vyprodáno  
 6+   S dráčkem do pravěku 229,00 79,00 65%  Vyprodáno  
 6+   Skřítek Křesadýlko a víla rozárka 249,00 199,00 20%  Vyprodáno  
 6+   Slabikář včelky Máji 199,00 119,00 40%  VyprodánoNáhled 
 6+   Staň se módní návrhářkou 1 129,00 65,00 49%  Vyprodáno  
 6+   Super domalovánky 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
 6+   Svět kluků - Domaluj si a vybarvi 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
 6+   Špalíček pohádek a básniček 279,00 119,00 57%  VyprodánoNáhled 
 6+   Tafík a obří miminko 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
 6+   Terezka a Šáša Šišulác 189,00 89,00 52%  Vyprodáno  
 6+   To se dělá, sedmikrásko? 129,00 59,00 54%  Vyprodáno  
 6+   Učíme se číst 129,00 79,00 38%  Vyprodáno  
 6+   Učíme se hrou - cvičení pro školáky 179,00 89,00 50%  Vyprodáno  
 6+   Ve škole - hrajeme si 99,00 49,00 50%  Vyprodáno  
 6+   Víla Odetta 299,00 99,00 66%  Vyprodáno  
 6+   Víla Větrnka 179,00 89,00 50%  Vyprodáno  
 6+   Začínáme číst - POHÁDKY 179,00 139,00 22%  VyprodánoNáhled 
 6+   Zachumlané pohádky 299,00 129,00 56%  Vyprodáno  
 6+   Zvířecí domalovánky 199,00 79,00 60%  Vyprodáno  
 7+   Ahoj, Markétko! 159,00 99,00 37%  VyprodánoNáhled 
 7+   Angry Birds - Stela - Poppy a její poslední vtípek 149,00 69,00 53%  Vyprodáno  
 7+   Asterix Sídliště bohů - Kniha hádanek 159,00 69,00 56%  Vyprodáno  
 7+   Babočka, která neumí létat 129,00 85,00 34%  Vyprodáno  
 7+   Bonifác zase řádí v psí školce 229,00 79,00 65%  Vyprodáno  

Předchozí
Další

Tip
Měla jsi vůbec někdy rodinu?
Měla jsi vůbec někdy rodinu?
Akční cena: 119
Ušetříte: 230 Kč (65.9%)
Běžná cena s DPH: 349 Kč
 
Dědictví maorského náčelníka
Dědictví maorského náčelníka
Akční cena: 95
Ušetříte: 234 Kč (71.1%)
Běžná cena s DPH: 329 Kč
 
Centurioni Zrada
Centurioni Zrada
Akční cena: 129
Ušetříte: 170 Kč (56.9%)
Běžná cena s DPH: 299 Kč
 
Rodina ze dne na den
Rodina ze dne na den
Akční cena: 99
Ušetříte: 250 Kč (71.6%)
Běžná cena s DPH: 349 Kč
 
Skřípouni
Skřípouni
Akční cena: 99
Ušetříte: 200 Kč (66.9%)
Běžná cena s DPH: 299 Kč
 
Jezdecká akademie: Jde o všechno
Jezdecká akademie: Jde o všechno
Akční cena: 69
Ušetříte: 120 Kč (63.5%)
Běžná cena s DPH: 189 Kč
Košík je prázdný