Vítejte v oddělení pro mateřské školy 

BŘEZNOVÉ AKČNÍ CENY ...SLEVA 60% !!!

Zde najdete nabídku knih, nejen pro Vaše budoucí prvňáčky k příležitostI rozloučení s vaši mateřskou školou, ale i k doplnění Vaši knihovny. Cenově zvýhodněná nabídka platí do vyprodání zásob.
     Dostupnost jednotlivých titulů zjistíte označením ikony "skladem"  Při označení obrázku, nebo názvu knihy vás odkaz navede na detail, kde najdete informace o vybrané knize.
     V některých přÍpadech nabízíme 
možnost prolistovat celou knihu (on-line listování v knize).


 OBJEDNÁVEJTE :     - online v níže uvedené nabídce 
                                     - telefonicky ihned na čísle 724 969 437


REZERVACE :           - knihy si můžete zarezervovat a počty upřesnit později, když budete znát přesný počet knih, podle odkladu dětí. 


 PLATBA: Objednané knihy se nehradí dopředu. Možnost volby mezi DOBÍRKOU (platba hotově České poště při přebírání zásilky),
                 nebo 
BANKOVNÍM PŘEVODEM (fakturu s měsíční splatnosti najdete v zásilce s knihami). Jen pro organizace MŠ, ZŠ, KNIHOVNY, apod...ČTEME ČESKÉ AUTORY  - Čteme s porozuměním

DOPORUČUJEME :

Zuzana Pospíšilová, Zdeňka Študlarová:  nová kniha z oblíbené řady "první čtení s úkoly" od  autorky pro děti Zuzany Pospíšilové.
Vesele příběhy začínajících prvňáčků na škole v přírodě, doplněny obrázky přední české výtvarnice Zdeňky Študlarové.

Kniha je vhodná pro předškoláky k příležitost rozloučení s Vaši mateřskou školou


Bezva kamarádi z 1. třídy  první čtení s úkoly, 

199Kč   79    (cena jen pro mateřské školy, nyní v dostatečném množství) 

Do první třídy děti nastupují s obavami, protože nevědí, co je čeká. Ocitnou se v novém prostředí a své spolužáky téměř neznají. Prvňáci z této knížky měli ale velké štěstí. Hned na začátku školního roku odjeli na školu v přírodě, kde měli příležitost lépe se poznat,a tak se z nich brzy stali kamarádi.Zažili spolu hodně zajímavých příhod, které by se ve škole stát nemohly. Kromě učení hráli spoustu her, pouštěli vlastnoručně vyrobené draky a vypravili se také na stezku odvahy. Dokonce s nimi na školu v přírodě odjel i jeden čtyřnohý kamarád. Chcete vědět jaký? No tak se pusťte do čtení! 
Za každým příběhem najdete úkoly nejen k procvičení porozumění textu, ale i paměti, postřehu a dalších školních dovedností.

Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 64 stran 

on-line listování v knize   (po načtení listování kliknutím na šipku obracíte stránky)   OBJEDNAT  DOPORUČUJEME :

Jindřich Balík, Antoním Šplíchal:  nová kniha veselých a poučných pohádek se zvířátky. Milé pohádky doplnil svými ilustracemi přední český výtvarník Antonín Šplíchal

Veselé pohádky se zvířátky  první čtení s úkoly, 

199Kč   79    (cena jen pro mateřské školy, nyní v dostatečném množství) 

Chceš vědět, koho na louce rozbolelo bříško? Co se chtěl šnek naučit od žabkya jestli myška našla kamaráda?
Proč mají zajíci dlouhé uši? 
A jak se nechal kocour Tichošlápek napálit?
Pojďte se mnou do pohádky, přes kopec a přes řeku.
Zavedu vás za zvířátky, na rozkvetlou paseku.
Pohádky o zvířátkách jsou určeny nejen malým dětem, ale jejich krátké texty s velkými písmeny lze doporučit také začínajícím čtenářům. Při plnění úkolů si procvičí nejen čtení, ale i paměť a postřeh..

Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 64 stran 

on-line listování v knize   (po načtení listování kliknutím na šipku obracíte stránky)   OBJEDNAT  


                                                                                 
DOPORUČUJEME :

Zuzana Pospíšilová, Zdeňka Študlarová:  kniha z oblíbené řady "první čtení s úkoly" od  autorky pro děti Zuzany Pospíšilové.
Vesele a poučné příběhy prvňáčku, doplněny milými obrázky přední české výtvarnice Zdeňky Študlarové.

Kniha je vhodná pro předškoláky k příležitost rozloučení s Vaši mateřskou školou


Malí školáci   první čtení s úkoly, velká písmena, 

199Kč   79    (cena jen pro mateřské školy, nyní v dostatečném množství) 

Čtení by pro děti nemělo být nudnou povinností, ale báječnou zábavou. 
Kniha Malí školáci nabízí začínajícím čtenářům krátké, úsměvné, ale i poučné příhody ze školního prostředí, které je dětem blízké. Prvňáčci z této knížky se učí nejen číst, psát a počítat, ale získají i nové kamarády, se kterými zažijí spoustu legrace Pokud se chcete dozvědět, jak vypadají strašidla z 1. C, jak to bylo se začarovanou aktovkou nebo kdo spáchal velkou písmenkovou loupež, pusťte se do čtení
Za každým příběhem najdete úkoly nejen k procvičení porozumění textu, ale i k upevnění dalších školních dovedností.

Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 64 stran 

on-line listování v knize   (po načtení listování kliknutím na šipku obracíte stránky)   OBJEDNAT

 

DOPORUČUJEME :  

Zuzana Pospíšilová, Antonín Šplíchal:  kniha z oblíbené řady "první čtení s úkoly" od známé autorky pro děti Zuzany Pospíšilové.
Prázdninová dobrodružství předškoláků, kteří se těší do školy jsou doplněny ilustracemi předního českého výtvarníka Antonína Šplíchala.

Kniha je vhodná pro předškoláky k příležitost rozloučení s Vaši mateřskou školou


Prázdniny s kouzelnou aktovkou první čtení s úkoly, velká písmena, 

199Kč   79    (cena jen pro mateřské školy, nyní v dostatečném množství)

   Filip i jeho sestřenice Terezka se moc těší do školy. Terezka dostala aktovku k narozeninám už na začátku prázdnin,ale Filip na tu svou teprve čeká. Když spolu děti tráví prázdniny u babičky a u dědy, podaří se jim na půdě objevit starou zaprášenou aktovku. Filip si ji půjčí, aby si mohl spolu s Terezkou hrát na školu. Brzy oba zjistí, že to není jen tak obyčejná aktovka. Každý den v ní najdou něco, co se jim náramně hodí pro jejich prázdninová dobrodružství. Pokud vás zajímá, co všechno Filip s Terezkou v kouzelné aktovce našli, hned se pusťte do čtení! Za každým příběhem vás čekají úkoly. Při jejich plnění si procvičíte nejen čtení, ale i paměť a postřeh.

Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 80 stran 

on-line listování v knize   (po načtení listování kliknutím na šipku obracíte stránky)   OBJEDNAT
 DOPORUČUJEME : 

Zuzana Pospíšilová, Antonín Šplíchal:  další kniha z oblíbené řady "první čtení s úkoly" od známé autorky pro děti
Zuzany Pospíšilové. Veselé příběhy prvňáčků  jsou doprovázeny krásnými ilustracemi předního českého výtvarníka Antonína Šplíchala.
Kniha je vhodná pro předškoláky k příležitost rozloučení s Vaši mateřskou školou.


 Hurá do školy ...příběhy z první třídy   


189Kč   75    (cena jen pro mateřské školy, nyní v dostatečném množství) 

     Některým dětem se do školy nechce, protože se jim zdá, že je tam nuda. Myslí si, že se žáci ve škole učí jen psát, číst  a počítat a na nic jiného jim nezbývá čas.  A obzvlášť v první třídě. Tak to ale rozhodně není.Ve škole si můžete najít skvělé kamarády a zažít spoustu zajímavého. Nejen přímo ve školní budově, ale i mimo ni. Třeba cestou do školy, na výletech, při návštěvě divadla nebo na dopravním hřišti. Nevěříte? Tak neváhejte a pusťte se do čtení. Za každým příběhem na vás čekají úkoly a písmenkové luštění. Při plnění úkolů si procvičíte nejen čtení, ale i paměť a postřeh. Pro krátké texty a větší písmena je kniha vhodná pro začínající čtenáře.

Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 64 stran 

                                                         
on-line listování v knize  prohlédněte si knihu (kliknutím v pravém rohu obracíte stránky)    OBJEDNAT
 


DOPORUČUJEME : 

Zuzana Pospíšilová, Antonín Šplíchal:  oblíbená autorka věnující se téměř výhradně původní tvorbě je jednou z nejaktivnějších autorek píšících pro děti. Veselé a poučné příběhy dětí, které odcházejí ze školky do první třídy jsou doprovázeny kouzelnými ilustracemi předního českého výtvarníka Antonína Šplíchala. Kniha je vhodná pro předškoláky k příležitost rozloučení s Vaši mateřskou školou.


 Příhody veselých prvňáčků    

199Kč   79    (cena jen pro mateřské školy, nyní v dostatečném množství)

     Adam půjde po prázdninách do školy. Zatím neví, co ho tam čeká, a tak se sice těší, ale taky má trochu strach. Hlavně proto, že netuší, jestli si ve škole najde nějaké kamarády. Jeho obavy se ale brzy rozplynou. O prázdninách se do jejich domu přistěhuje Lucka, se kterou se hned skamarádí. Navíc se ve škole sejdou ve stejné třídě, a tak spolu stráví spoustu času a zažijí mnohá dobrodružství. Dokonce získají i čtyřnohého kamaráda. Jakého? To už neprozradíme.
   S chutí se pusťte do čtení!
 Všechna dobrodružství totiž můžete při čtení zažívat spolu s Adamem a Luckou, kteří vás postupně provedou od školky po celou první třídu. Pro krátké texty a velká písmena lze knihu doporučit začínajícím čtenářům. Při plnění úkolů si procvičí nejen čtení, ale i paměť a postřeh
.

Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 80 stran 
                                                         
on-line listování v knize  prohlédněte si knihu (kliknutím v pravém rohu obracíte stránky)    OBJEDNAT

DOPORUČUJEME :                               

Jindřich Balík, Antonín Šplíchal:  další kniha Jindřicha Balíka vhodná pro předškoláky k příležitosti rozloučení s MŠ. Vtipné a poučné příběhy o zvířátkách s kouzelnými obrázky Antonína Šplíchala, jednoho z předních současných ilustrátoru pro děti.


Jak myška učila zvířátka číst   pohádky se zvířátky, první čtení s úkoly, velká písmena,

 179Kč  75    (cena jen pro mateřské školy, nyní v dostatečném množství)

     Naučila myška zvířátka číst? Kdo zachránil zajíce před hladovou liškou? Co se zdálo hodnému pejskovi Alíkovi? Na co se sluníčko tajně těšilo nebo jak napálila žížala špačka? Tohle všechno a spoustu dalších věcí se dozvíte v knížce pohádek Jindřicha Balíka. Vtipné, napínavé a poučné pohádky o zvířátkách jsou určeny nejen předškolním dětem, ale jejich krátké texty s velkými písmeny lze doporučit také začínajícím čtenářům. Při plnění úkolů si procvičí nejen čtení, ale i paměť a postřeh.

Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 64 stran 
     
                                                                                                         
on-line listování v knize  prohlédněte si knihu (kliknutím v pravém rohu obracíte stránky)    OBJEDNAT
 

DOPORUČUJEME :                                 

Jindřich Balík, Antonín Šplíchal:  vtipné a poučné příběhy o zvířátkách s kouzelnými obrázky Antonína Šplíchala, jednoho z předních současných ilustrátoru pro děti
      
  Jak šli zajíci do školy     pohádky se zvířátkyprvní čtení s úkoly, velká písmena,

 179Kč  75   (cena jen pro mateřské školy, nyní v dostatečném množství)

      13 krátkých pohádek s velkými písmeny. Chceš vědět, kdo zachránil broučkův pelíšek před černým broukem? Co se krtkovi v zimě zdálo? Proč se ježci smáli nebo co se stalo, když sluníčko ráno zaspalo? Pohádky o zvířátkách jsou určeny nejen předškolním dětem, ale jejich krátké texty s velkými písmeny lze doporučit také začínajícím čtenářům. Při plnění úkolů si procvičí nejen čtení, ale i paměť a postřeh 
Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 64 stran
   detail obálky


  on-line listování v knize   prohlédněte si knihu (kliknutím v pravém rohu obracíte stránky)    OBJEDNAT

DOPORUČUJEME :                               

Jindřich Balík, Antonín Šplíchal:  kniha vhodná pro předškoláky k příležitosti rozloučení s MŠ. Vtipné a poučné příběhy o zvířátkách s kouzelnými obrázky Antonína Šplíchala, jednoho z předních současných ilustrátoru pro děti.

 Jak se veverka učila počítat   pohádky se zvířátkyprvní čtení s úkoly, velká písmena,

179Kč   69    (cena jen pro mateřské školy, nyní v dostatečném množství)

     Chceš vědět, co našla veverka v upovídaném oříšku?  Jak žížala nakupovala v obchodě déšť? Kdo hrál na jaře kuličky?  Proč se ježeček ztratil, nebo jestli se broukovi podařilo dotknout se hvězd?  Vtipné, napínavé a poučné pohádky o zvířátkách jsou určeny nejen předškolním dětem, ale jejich krátké texty s velkými písmeny lze doporučit také začínajícím čtenářům. Při plnění úkolů si procvičí nejen  čtení, ale i paměť a postřeh.
Bohatě ilustrovaná, vázaná v pevné vazbě, 64 stran 
                                                         

  on-line listování v knize  prohlédněte si  knihu (kliknutím v pravém rohu obracíte stránky)    OBJEDNAT

 

 

Nové slevy

  ks košík foto titul cena akce sleva     dostupnost náhled  
  Bajky 249,00 129,00 48%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
  Bezva kamarádi z 1. třídy 199,00 79,00 60%Novinka Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
  Eda a Ferda 249,00 129,00 48%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Jak jsme našli pejska 199,00 99,00 50%  Skladem

více jak 100 ks

  
  Jak myška učila zvířátka číst - první čtení s úkoly 179,00 75,00 58%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
  Jak se veverka učila počítat - první čtení s úkoly 179,00 69,00 61%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
  Jak šli zajíci do školy - první čtení 179,00 75,00 58%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
  Malí školáci 199,00 79,00 60%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
  Malované čtení 179,00 119,00 33%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
  Nejznámější přísloví 229,00 169,00 26%Novinka Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
  Ňufíková dobrodružství 229,00 169,00 26%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
  O Josífkovi 249,00 119,00 52%  Skladem

více jak 50 ks

  
  Pohádka lesa 199,00 99,00 50%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Pohádky babičky kuličky 199,00 89,00 55%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Povídej pohádku 179,00 119,00 33%  Skladem

více jak 100 ks

  
  Prázdniny s kouzelnou aktovkou 199,00 79,00 60%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
  Příhody veselých prvňáčků - první čtení s úkoly 199,00 79,00 60%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
  Skřítkové z kamenné hůrky 199,00 119,00 40%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
  U sedmi berušek 169,00 119,00 29%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Veselé pohádky se zvířátky 199,00 79,00 60% 2/2023Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
 

Novinky

  ks košík foto titul cena akce sleva     dostupnost náhled  
  Bezva kamarádi z 1. třídy 199,00 79,00 60%Novinka Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
  Nejznámější přísloví 229,00 169,00 26%Novinka Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
 

Další knihy skladem - slevy 40-80%

  ks košík foto titul cena akce sleva     dostupnost náhled  
  103 fantastických pokusů 399,00 199,00 50%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  1100 otázek odpovědí a zajímavosti 499,00 259,00 48%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  333 obrázků z farmy 229,00 95,00 58%  Skladem

více jak 10 ks

  
  333 zvířat 229,00 95,00 58%  Skladem

více jak 10 ks

  
  501 otázek a odpovědí zvířata 399,00 179,00 55%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Abeceda Příběhy zvířátek - obrázkové čtení 129,00 69,00 46%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Atlas dinosaurů 299,00 159,00 46%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Atlas nočních živočichů 459,00 219,00 52%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Atlas světa 399,00 179,00 55%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
  Auta - Velká kniha pohádek 2 349,00 244,00 30% 9/2019Skladem

méně jak 10 ks

  
  Auta a stroje - zvuková knížka 279,00 149,00 46%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Bajky z blízka i z daleka 199,00 119,00 40%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Biblické příběhy na dobrou noc 249,00 129,00 48%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Buldozer pomocníci na kolech 199,00 115,00 42%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Co nevíš o zvířátkách 199,00 129,00 35%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Co to letí 69,00 55,00 20%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Červená čepička a jiné pohádky 129,00 69,00 46%  Skladem

více jak 50 ks

  
  ČESKÁ ŘÍKADLA A BÁSNIČKY - pro kluky a holčičky 299,00 169,00 43%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  České pohádky 129,00 75,00 41%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  České pohádky - K.J.Erben 279,00 139,00 50%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Darebák David Králové a královny 199,00 95,00 52%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Dášenka a Pumprlík 229,00 99,00 56%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Domeček plný zvířátek 199,00 119,00 40%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Encyklopedie lidského těla 199,00 129,00 35%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Encyklopedie přírody 199,00 129,00 35%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Hádej, hádej, hadači 69,00 55,00 20%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Hledej a Objevuj DINOSAUŘI 179,00 115,00 35%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
  Hledej a Objevuj HASIČI 179,00 115,00 35%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
  Hledej a objevuj Jednorožci 199,00 119,00 40%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Hledej a objevuj Koně v jezdeckém klubu 179,00 108,00 39%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Hledej a objevuj V nemocnici 199,00 119,00 40%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Hledej a Objevuj VESMÍR 179,00 115,00 35%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
  Hledej a objevuj Vikingové 199,00 119,00 40%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Hledej a Objevuj ZÁVODNÍCI 179,00 115,00 35%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Hledej a objevuj Zvířátka v ZOO 199,00 119,00 40%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Houbové království 299,00 79,00 73%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Hravá škola cvičení 199,00 99,00 50%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Hravá škola: hříčky se slovíčky 219,00 79,00 63%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Hrnečku vař! 79,00 49,00 38%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Hurá do školy ...příběhy z první třídy 189,00 75,00 60%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
  Chytrá kniha otázek a odpovědí 399,00 259,00 35%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Chyťte poštáka - Velký poštovní příběh 299,00 99,00 66%  Skladem

méně jak 10 ks

Náhled 
  Jak funguje lidské tělo 249,00 149,00 40%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Jak kočička chtěla být pejskem 79,00 59,00 25%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Jak pejsek chtěl být kočičkou 79,00 59,00 25%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Jak to funguje na zemi 399,00 179,00 55%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Jak to chodí na letišti 119,00 79,00 33%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Jak to chodí na policii 129,00 79,00 38%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Jak to chodí na statku 119,00 79,00 33%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Jak to chodí na železnici 119,00 79,00 33%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Jak to chodí u hasičů 119,00 79,00 33%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Jak to chodí u popelářů 119,00 79,00 33%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Jdeme do školy! Čtení s malou 199,00 95,00 52%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Ježimlada Sazička 229,00 99,00 56%  Skladem

méně jak 5 ks

  
  Kdo pomáhá na statku 279,00 169,00 39%  Skladem

méně jak 5 ks

  
  Kouzelný mlýnek 199,00 119,00 40%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Kubík u paní doktorky 99,00 62,00 37%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Kubík ve školce 99,00 62,00 37%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Lov dinosaurů Posviť si 189,00 115,00 39%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Malý šnek na velkém statku 249,00 149,00 40%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Mladý objevitel - cesta do vesmíru 259,00 149,00 42%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Mladý objevitel - MOŘE A OCEÁNY 299,00 149,00 50%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Mladý objevitel - VYNÁLEZY A OBJEVY 299,00 149,00 50%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Mladý objevitel Lidské tělo 259,00 149,00 42%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Módní návrhářka 259,00 159,00 38%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Módní svět Hello Kitty 269,00 69,00 74%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Moje houbová abeceda 229,00 137,00 40%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Moje první česká říkadla - zvuková kniha 299,00 169,00 43%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Moje první dějiny světa 299,00 99,00 66%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Moje zoubky 249,00 149,00 40%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Můj kamarád semafor 299,00 179,00 40%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Nauč mě poznávat zvířátka 199,00 129,00 35%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Nejkrásnější česká říkadla 129,00 89,00 31%  Skladem

více jak 100 ks

  
  O červené karkulce 79,00 49,00 38%  Skladem

více jak 10 ks

  
  O kohoutkovi a slepičce 79,00 49,00 38%  Skladem

více jak 20 ks

  
  O nezvedeném žabáčkovi a jiné pohádky 279,00 79,00 71%  Skladem

více jak 10 ks

  
  O Ovečce z louky 69,00 43,00 37%  Skladem

více jak 100 ks

  
  O perníkové chaloupce 79,00 49,00 38%  Skladem

více jak 10 ks

  
  O vílách a princeznách 299,00 149,00 50%  Skladem

více jak 10 ks

  
  O vlkovi a kůzlátkách 79,00 49,00 38%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Obrázkové hledáni v džungli 129,00 85,00 34%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Od pohádky k pohádce 199,00 89,00 55%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Odvážná zvířátka 199,00 99,00 50%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Okénková knížka - Kuk - Hádej kdo jsem - LESNÍ ZVÍŘÁTKA 199,00 99,00 50%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Okénková knížka - Kuk - Hádej kdo jsem - NAŠE ZVÍŘÁTKA 199,00 99,00 50%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Papírmánie! 259,00 119,00 54%  Skladem

méně jak 5 ks

  
  Pátrači ze stodoly 169,00 119,00 29%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Podivuhodná dobrodružství obra Burydáše 299,00 99,00 66%  Skladem

méně jak 5 ks

  
  Pohádková čítanka 249,00 139,00 44%  Skladem

více jak 50 ks

Náhled 
  Pohádkové příhody kominíka Valenty 199,00 79,00 60%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Pohádky o sněžných vílách 269,00 169,00 37%  Skladem

méně jak 5 ks

  
  Pohádky o vílách 239,00 149,00 37%  Skladem

více jak 100 ks

Náhled 
  Pohádky od potůčku 149,00 89,00 40%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Posviť si na to! Dinosauři 399,00 219,00 45%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Posviť si na to! Lidské tělo 399,00 219,00 45%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Povolání a řemesla 299,00 209,00 30% 3/2019Skladem

více jak 10 ks

  
  První encyklopedie 339,00 79,00 76%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  První encyklopedie zvířata 399,00 179,00 55%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  První psaní to je hraní 175,00 79,00 54%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Příběhy o hříbatech 139,00 86,00 38%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Příběhy o mašinkách 359,00 179,00 50%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Příhody tyranosaura Rexíka 139,00 86,00 38%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Ráj jednorožců - Kouzelné přání 229,00 139,00 39%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Ráj jednorožců - Kouzlo přátelství 229,00 139,00 39%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Robin slaví narozeniny 179,00 99,00 44%  Skladem

méně jak 5 ks

Náhled 
  Říkanky pro nejmenší 149,00 79,00 47%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Sanitka pomocníci na kolech 199,00 115,00 42%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Skřítek Permoníček 199,00 95,00 52%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Statek plný zvířátek 199,00 119,00 40%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Svět přírody 249,00 99,00 60%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Svět v pohybu 299,00 179,00 40%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Svět zvířat 199,00 95,00 52%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Traktor pomocníci na kolech 199,00 115,00 42%  Skladem

více jak 10 ks

  
  U dědečka na statku 69,00 55,00 20%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Učíme se malovat 179,00 69,00 61%  Skladem

více jak 50 ks

  
  Ukradená písmenka 189,00 109,00 42%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Úžasná zvířata 249,00 119,00 52%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Úžasné stroje 249,00 119,00 52%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Velká kniha předškoláka 249,00 139,00 44%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Velká školákova encyklopedie pravěkých zvířat 399,00 249,00 37%  Skladem

více jak 20 ks

Náhled 
  Veselá říkadla o zvířátkách 219,00 99,00 54%  Skladem

více jak 20 ks

  
  Víš jak mluví zvířátka? 329,00 219,00 33%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Vítej na stavbě 229,00 138,00 39%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Vítej v přírodě 239,00 149,00 37%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Vrabčák Eda na staveništi 249,00 149,00 40%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Výlet do Pekla 189,00 95,00 49%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Zeměpis hrou 199,00 99,00 50%  Skladem

méně jak 10 ks

  
  Zlatá truhlice českých pohádek 199,00 109,00 45%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Zvířata z celého světa 499,00 179,00 64%  Skladem

méně jak 5 ks

  
  Zvířátka a loupežníci 79,00 49,00 38%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Zvuková knížka - Jak dělají - DOMÁCÍ ZVÍŘÁTKA 299,00 169,00 43%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Zvuková knížka - Jak dělají - ZVÍŘÁTKA NA STATKU 299,00 169,00 43%  Skladem

více jak 10 ks

Náhled 
  Zvuky na farmě 299,00 185,00 38%  Skladem

více jak 10 ks

  
  Zvuky zvířat 299,00 185,00 38%  Skladem

více jak 10 ks

  
    222 dopravních prostředků 229,00 95,00 58%  Vyprodáno  
    365 zajímavosti o zvířatech 199,00 119,00 40%  Vyprodáno  
    501 otázek a odpovědi dinosauři 399,00 179,00 55%  Vyprodáno  
    A-Ž půjdeš do školy, pro holky co se neztratí 249,00 199,00 20%  Vyprodáno  
    A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí 249,00 199,00 20%  Vyprodáno  
    Abeceda a čísla 199,00 99,00 50%  Vyprodáno  
    Ahoj, Markétko! 159,00 99,00 37%  VyprodánoNáhled 
    Autíčko vyráží na trať 349,00 139,00 60%  Vyprodáno  
    Autoškolka 229,00 139,00 39%  VyprodánoNáhled 
    Bára a Flíček mají prázdniny 179,00 89,00 50%  VyprodánoNáhled 
    Barbie - Tajná agentka 249,00 69,00 72%  Vyprodáno  
    Barbie a její svět 249,00 69,00 72%  Vyprodáno  
    Barbie Odvážná princezna 249,00 99,00 60%  Vyprodáno  
    Barbie ve hvězdách 199,00 69,00 65%  Vyprodáno  
    Básničky o zvířátkách 99,00 49,00 50%  VyprodánoNáhled 
    Binky a kouzelná kniha 199,00 99,00 50%  Vyprodáno  
    Bonifác zase řádí v psí školce 229,00 79,00 65%  Vyprodáno  
    Budulínek 199,00 79,00 60%  Vyprodáno  
    Co se stane když... 229,00 139,00 39% 1/1111VyprodánoNáhled 
    Co skrývá naše tělo 219,00 139,00 36%  Vyprodáno  
    Cvičení pro budouci školáky 179,00 89,00 50%  Vyprodáno  
    Česílkova vodnická knížka 199,00 159,00 20%  Vyprodáno  
    ČESKÁ REPUBLIKA 100 nej zajímavostí pro zvídavé kluky a holky 279,00 149,00 46%  VyprodánoNáhled 
    České lidové písničky a říkadla + cd 299,00 149,00 50%  Vyprodáno  
    České písničky 139,00 75,00 46%  Vyprodáno  
    České pohádky 249,00 129,00 48%  Vyprodáno  
    Čistotný Beránek 69,00 43,00 37%  Vyprodáno  
    Čti mi před spaním 189,00 99,00 47%  Vyprodáno  
    Dávej pozor všudybylko 129,00 59,00 54%  Vyprodáno  
    Dějiny českých zemí 129,00 75,00 41%  Vyprodáno  
    Detektiv Koumes - Podzimní případ 249,00 129,00 48%  Vyprodáno  
    Detektiv Koumes Jarní případ 299,00 129,00 56%  Vyprodáno  
    Detektiv koumes zimní případ 299,00 199,00 33%  Vyprodáno  
    Dětská obrázková encyklopedie pro nejmenší 249,00 99,00 60% 1/1111Vyprodáno  
    Dětská obrazová encyklopedie 219,00 99,00 54%  Vyprodáno  
    DINOSAUŘI A PREHISTORICKÝ SVĚT 279,00 139,00 50%  VyprodánoNáhled 
    Dobrodružství malého zajíčka 99,00 89,00 10%  Vyprodáno  
    Dobrou noc, sladké sny 399,00 279,00 30% 10/2020Vyprodáno  
    Domov pro Marťany 249,00 174,00 30% 9/2019Vyprodáno  
    Dračí úlet 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
    Ella malé slůňátko: Hrajeme si s Ellou 149,00 59,00 60%  Vyprodáno  
    Ella, malé slůňátko - Ella má míč 169,00 59,00 65%  Vyprodáno  
    Encyklopedie pro zvídavé děti 499,00 259,00 48%  Vyprodáno  
    Hastrmanka Evelínka a zlatá rybka 299,00 219,00 26%  Vyprodáno  
    Hello Kitty- zvířata 89,00 45,00 49%  Vyprodáno  
    Hledá se Hugo - Velký železniční příběh 299,00 109,00 63%  VyprodánoNáhled 
    Hledej a Objevuj VELKÉ STROJE 179,00 115,00 35%  Vyprodáno  
    Hledej a objevuj Zvířátka a mláďátka 179,00 108,00 39%  VyprodánoNáhled 
    Hrajeme si na školu 249,00 129,00 48%  Vyprodáno  
    Hrajeme si s abecedou 99,00 59,00 40%  Vyprodáno  
    Hraní s abecedou 129,00 69,00 46%  VyprodánoNáhled 
    Hraní s angličtinou 129,00 69,00 46%  Vyprodáno  
    Hraní s atlasem 129,00 69,00 46%  Vyprodáno  
    Hravá písmenková škola 199,00 119,00 40%  Vyprodáno  
    Hravá škola hádání 199,00 79,00 60%  Vyprodáno  
    Hravá škola vaření 229,00 89,00 61%  Vyprodáno  
    Jak funguje lidské tělo? 349,00 189,00 45%  VyprodánoNáhled 
    Jak nepořádníček naučil děti uklízet 229,00 179,00 21%  Vyprodáno  
    Jak písmenka stromovala na bydláku 169,00 135,00 20%  Vyprodáno  
    Jak se bydlí se strašidly 219,00 139,00 36%  Vyprodáno  
    Jak se co dělá 259,00 189,00 27%  Vyprodáno  
    Jak se kouzlí v pohádkách 169,00 89,00 47%  Vyprodáno  
    Jak skřítkové a děti chránili les 249,00 199,00 20%  Vyprodáno  
    Jak to chodí 259,00 159,00 38%  Vyprodáno  
    Ježeček Dupálek 129,00 79,00 38%  VyprodánoNáhled 
    Kamarádi auta 179,00 143,00 20%  Vyprodáno  
    Kamarádi zvířátka 129,00 79,00 38%  Vyprodáno  
    Kdo bydlí na dvoře? 69,00 45,00 34%  Vyprodáno  
    Kdo nám pomáhá cestovat 279,00 169,00 39%  Vyprodáno  
    Kdo tu troubí, houká vrčí 259,00 156,00 39% 1/1111Vyprodáno  
    Kočičky na vymalování 69,00 45,00 34%  Vyprodáno  
    Kostýmy a masky pro děti 229,00 179,00 21%  Vyprodáno  
    Kouzelná aktovka 179,00 143,00 20%  Vyprodáno  
    Kouzelné pastelkování s čertíkem Lojzíkem 69,00 39,00 43%  Vyprodáno  
    Krákorčina abeceda 199,00 65,00 67%  VyprodánoNáhled 
    Království pohádek 99,00 75,00 24%  VyprodánoNáhled 
    Kravička parádnice 69,00 43,00 37%  Vyprodáno  
    Lišák Ferina 299,00 99,00 66%  Vyprodáno  
    Malovánky z Oskarem 99,00 59,00 40%  Vyprodáno  
    Máme doma veselo 179,00 139,00 22%  Vyprodáno  
    Máša a medvěd - Velká kniha pohádek 349,00 244,00 30% 9/2019Vyprodáno  
    Mluvící pohádky 299,00 185,00 38%  Vyprodáno  
    Moje první encyklopedie Příroda 399,00 119,00 70%  Vyprodáno  
    Moje první encyklopedie zvířata 299,00 159,00 46%  Vyprodáno  
    Mokré pohádky 259,00 119,00 54%  Vyprodáno  
    Můj první obrázkový atlas 199,00 129,00 35%  VyprodánoNáhled 
    Myš Bláža na cestě za blahobytem 99,00 49,00 50%  VyprodánoNáhled 
    Myška Peliška a myška Dobříška 249,00 99,00 60%  Vyprodáno  
    Na co se veverky těšily 229,00 179,00 21%  Vyprodáno  
    Na dvoře 69,00 45,00 34%  Vyprodáno  
    Na statku Posviť si 189,00 115,00 39%  Vyprodáno  
    Naše zvířátka 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
    Nauč mě kreslit 199,00 119,00 40%  VyprodánoNáhled 
    Nauč mě mluvit 219,00 99,00 54%  Vyprodáno  
    Nauč mě písničky 219,00 99,00 54%  VyprodánoNáhled 
    Nejkrásnější české pohádky 129,00 75,00 41%  Vyprodáno  
    Nezbedný pejsek 69,00 43,00 37%  Vyprodáno  
    Nové pohádky skřítka Medovníčka 249,00 189,00 24%  Vyprodáno  
    O beruškách 229,00 79,00 65%  Vyprodáno  
    O budulínkovi 79,00 49,00 38%  Vyprodáno  
    O ježkovi, který se ztratil 179,00 89,00 50%  Vyprodáno  
    O letadélku Káněti 199,00 139,00 30%  VyprodánoNáhled 
    O líném myšáčkovi - Poslouchej legrační zvuky! 199,00 149,00 25%  VyprodánoNáhled 
    O šnečkovi ze zahrádky 69,00 43,00 37%  Vyprodáno  
    O tom, že někdy i hrábě rozkvetou… 239,00 79,00 66%  Vyprodáno  
    O veliké řepě 79,00 49,00 38%  Vyprodáno  
    O zajíčkovi z pole 69,00 43,00 37%  Vyprodáno  
    Obrázkové hledání na statku 129,00 89,00 31%  VyprodánoNáhled 
    Obrázkový svět dinosaurů 299,00 149,00 50%  Vyprodáno  
    Obrazová encyklopedie pro děti: Zvířátka 149,00 59,00 60%  Vyprodáno  
    Obři, bacha 399,00 244,00 38% 9/2019Vyprodáno  
    Ottová velká kniha Předškolák 299,00 129,00 56%  Vyprodáno  
    Ottová velká kniha Školák 299,00 129,00 56%  Vyprodáno  
    Pasování na školáka 269,00 195,00 27%  VyprodánoNáhled 
    Pavoučí příběhy 249,00 99,00 60%  Vyprodáno  
    Pejsci na vymalování 69,00 45,00 34%  Vyprodáno  
    Pejsek Dar případ ztraceného papouška 199,00 159,00 20%  Vyprodáno  
    Písmenkové rébusy 189,00 95,00 49%  Vyprodáno  
    Pohádková babička 249,00 129,00 48%  VyprodánoNáhled 
    Pohádkové čtení o zvířátkách 139,00 69,00 50%  Vyprodáno  
    Pohádky dědečka Aloise z Pecky 229,00 139,00 39%  Vyprodáno  
    Pohádky na dobrou noc 99,00 99,00 0%  Vyprodáno  
    Pohádky o hvězdách 279,00 189,00 32%  Vyprodáno  
    Pohádky o princeznách 99,00 99,00 0%  Vyprodáno  
    Pohádky se zvířátky 169,00 59,00 65%  Vyprodáno  
    Pohádky z Ementálu 299,00 99,00 66%  Vyprodáno  
    Pohádky z korálků 299,00 239,00 20%  Vyprodáno  
    Pohádky z lesa 149,00 89,00 40%  Vyprodáno  
    Pohádky z mravenčí chaloupky 199,00 159,00 20%  Vyprodáno  
    Pojďte si hrát s hádankami 189,00 95,00 49%  Vyprodáno  
    Polámal se mraveneček 79,00 49,00 38%  Vyprodáno  
    Popelka. Čtení nahlas 229,00 99,00 56%  Vyprodáno  
    Popletená abeceda 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
    Poznáváme zvířátka na statku 199,00 95,00 52%  Vyprodáno  
    Poznáváme zvířátka na zahrádce 199,00 95,00 52%  Vyprodáno  
    Pozor, jede vláček! 249,00 174,00 30% 2/2019Vyprodáno  
    Pravěké dějiny Země 279,00 179,00 35%  VyprodánoNáhled 
    Prázdninové pohádky 249,00 109,00 56%  Vyprodáno  
    Prázdniny s drakem 219,00 109,00 50%  Vyprodáno  
    Princezna - Sněhurka hledá poklad 129,00 49,00 62%  Vyprodáno  
    Princezna / Palace Pets - Knížka na celý rok 269,00 69,00 74%  Vyprodáno  
    Procvičování pro malé školáky 179,00 89,00 50%  Vyprodáno  
    Proč má ježek bodliny? 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
    Průvodce naši přírodou 299,00 149,00 50%  Vyprodáno  
    První encyklopedie pro malé čtenáře 449,00 179,00 60%  Vyprodáno  
    Předškolák 229,00 99,00 56%  Vyprodáno  
    Předškolák 189,00 99,00 47%  Vyprodáno  
    Předškolák 189,00 99,00 47%  Vyprodáno  
    Příběhy o malém medvídkovi 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
    Příhody myšáka myšulína z Myšova 299,00 99,00 66%  Vyprodáno  
    Příhody pejska chloupka 139,00 86,00 38%  Vyprodáno  
    Příhody telátka poplety 329,00 199,00 39%  Vyprodáno  
    Příhody vodníka Vojtíka 179,00 143,00 20%  Vyprodáno  
    Příroda a svět 199,00 99,00 50%  Vyprodáno  
    Puk a fuk ve městě 279,00 49,00 82%  Vyprodáno  
    Rána pana Půlpána 229,00 179,00 21%  Vyprodáno  
    Říkačky o dobrotách 159,00 129,00 18%  Vyprodáno  
    Skřítci školkovníčci 199,00 99,00 50%  Vyprodáno  
    Skřítek Křesadýlko a jeho neobyčejná dobrodružství 249,00 119,00 52%  Vyprodáno  
    Skřítek Křesadýlko a víla rozárka 249,00 199,00 20%  Vyprodáno  
    Slabikář slušného chování 169,00 89,00 47%  Vyprodáno  
    Strašidla a bubáci 99,00 35,00 64%  Vyprodáno  
    Svět je NEJ 269,00 188,00 30% 2/2019Vyprodáno  
    Svět techniky 199,00 95,00 52%  Vyprodáno  
    Škola kreslení a malování 249,00 129,00 48%  Vyprodáno  
    Školička pro neposedné děti 249,00 99,00 60%  VyprodánoNáhled 
    Špity, špity bábo 69,00 45,00 34%  VyprodánoNáhled 
    Tafík a obří miminko 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
    Tluče bubeníček 69,00 45,00 34%  VyprodánoNáhled 
    To se dělá, sedmikrásko? 129,00 59,00 54%  Vyprodáno  
    U babičky na statku 69,00 55,00 20%  Vyprodáno  
    Učíme se číst 129,00 79,00 38%  Vyprodáno  
    Ufonek Uluru a Vylízaná kebule 299,00 99,00 66%  Vyprodáno  
    Úžasní dinosauři 249,00 119,00 52%  Vyprodáno  
    Včelka Meduška - Pohádky z včelího úlu 229,00 160,00 30%  Vyprodáno  
    Vědecké experimenty co vám vyrazí dech 249,00 129,00 48%  Vyprodáno  
    Velká kniha pro nejmenší předškoláky a školáky 249,00 119,00 52%  Vyprodáno  
    Velká kniha říkadel 249,00 99,00 60%  Vyprodáno  
    Veselá zvířátka - zábavné čtení s velkými písmeny 199,00 89,00 55%  Vyprodáno  
    Veselí prvňáčci 149,00 69,00 53%  Vyprodáno  
    Více než 1000 zajímavostí ze světa zvířat 599,00 299,00 50%  Vyprodáno  
    Vojta a Pepík Marcipánek 189,00 89,00 52%  Vyprodáno  
    Vybarvuj abecedu 69,00 45,00 34%  Vyprodáno  
    Vybarvuj písničky 69,00 45,00 34%  Vyprodáno  
    Vystřihrátky 189,00 89,00 52%  Vyprodáno  
    Začínáme číst - POHÁDKY 179,00 139,00 22%  VyprodánoNáhled 
    Zachumlané pohádky 299,00 129,00 56%  Vyprodáno  
    Zuzanka a psíček Flíček 199,00 119,00 40% 1/1111Vyprodáno  
    Zuzanka a psíček Flíček - nová dobrodružství 199,00 119,00 40% 1/1111Vyprodáno  
    Zvířátka kolem nás 69,00 55,00 20%  Vyprodáno  
    Zvířátka v lese 69,00 55,00 20%  Vyprodáno  
    Zvířecí domalovánky 199,00 79,00 60%  Vyprodáno  
 
Tip
Staré pověsti české
Staré pověsti české
Akční cena: 79
Ušetříte: 50 Kč (38.8%)
Běžná cena s DPH: 129 Kč
 
Prořezávání zoubků
Prořezávání zoubků
Akční cena: 69
Ušetříte: 230 Kč (76.9%)
Běžná cena s DPH: 299 Kč
 
Historie - více než 1000 otázek a odpovědí
Historie - více než 1000 otázek a odpovědí
Akční cena: 299
Ušetříte: 200 Kč (40.1%)
Běžná cena s DPH: 499 Kč
 
Tajemství lady Gwyn
Tajemství lady Gwyn
Akční cena: 119
Ušetříte: 180 Kč (60.2%)
Běžná cena s DPH: 299 Kč
 
Panovníci českých zemí
Panovníci českých zemí
Akční cena: 169
Ušetříte: 30 Kč (15.1%)
Běžná cena s DPH: 199 Kč
 
Dobrodružství komára Igora
Dobrodružství komára Igora
Akční cena: 99
Ušetříte: 100 Kč (50.3%)
Běžná cena s DPH: 199 Kč
Košík je prázdný